اخبار دفتر همکاری های علمی و بین المللی

جستجو اخبار

اخبار دفتر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه الزهرا

(آرشیو ماه فروردین 1393)

31
گزارش بازدید هیات دانشجویان نخبه جهان اسلام از دانشگاه الزهرا(س) در 30/1/93
چکیده: هیاتی از دانشجویان فعال و نخبه جهان اسلام از کشورهای بحرین،عراق و لبنان که به مناسبت میلاد بانوی زنان عالم میهمان مجمع تقریب مذاهب بودند، در تاریخ سی ام فروردین ماه 1393 از دانشگاه الزهرا(س) بازدید و با رییس و معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه و رییس پژوهشکده زنان ملاقات کردند. در این دیدار ابتدا رییس دانشگاه به میهمانان خوشامد گفت و ضمن ارائه توضیحا... ادامه »
26
گزارش بازديد هيأت زنان اتريشي از دانشگاه الزهرا در 25/1/1393
چکیده: هيأتي از بانوان فرهيخته اتريشي كه در چارچوب پروژه آشنايي اديان با يكديگر ميهمان سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي هستند، در روز دوشنبه 25 فروردين ماه 1393 در محل تالار انديشه دانشگاه با مسئولان، اساتيد و دانشجويان دانشكده الهيات ملاقات و گفت و گو كردند. اين نشست با حضور خانم دكتر مرندي، مدير همكاري‌هاي علمي بين‌المللي دانشگاه؛ خانم دكتر تواز... ادامه »
25
بازدید هیات بیست ودو نفره بانوان فرهیخته از کشورهای آسیای میانه: روسیه ، بلاروس ،قرقیزستان ،گرجستان ،تاجیکستان ، از دانشگاه الزهرا(س)
چکیده: هیاتی بیست ودو نفره متشکل از بانوان فرهیخته از کشورهای آسیای میانه: روسیه ، بلاروس ،قرقیزستان ،گرجستان ،تاجیکستان در پژوهشکده زنان دانشگاه حضور یافتند. در این نشست ابتدا دکتر مرندی مدیر دفتر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه الزهرا(س) پس از خوشامدگویی به میهمانان بدین شرح به معرفی دانشگاه الزهرا(س) پرداختند که این دانشگاه حدود 10000 دانشجو، 350 ن... ادامه »