اخبار دفتر همکاری های علمی و بین المللی

جستجو اخبار

اخبار دفتر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه الزهرا

(آرشیو ماه اسفند 1393)

26
برگزاری مراسم خداحافظی از دانش آموختگان غیر ایرانی دانشگاه الزهرا(س) در بیست و چهارم اسفند ماه 1393
چکیده:   در این مراسم ابتدا نشستی در محل اتاق شورای همکاری های علمی بین المللی برگزار شد. در این نشست مدیر دفتر همکاری های علمی بین المللی با اظهار خوشوقتی از میزبانی دانشجویان غیر ایرانی در دانشگاه الزهرا(س) ، موفقیت آنان را در کسب رتبه های برتر و فارغ التحصیلی ایشان تبریک گفت و دانش آموختگان غیر ایرانی دانشگاه الزهرا(س) نیز رضایت خود را از سطح علم... ادامه »
19
گزارش بازدید رییس کمیسیون پژوهانه وزارت علوم هند از دانشگاه الزهرا(س):یکشنبه 17 اسفندماه 1393
چکیده:   دکتر زاودا پراکاش، رییس کمیسیون پژوهانه وزارت علوم هند با دعوت و هماهنگی مرکز همکاریهای علمی بین المللی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در تاریخ 17 اسفند ماه 93 در محل دانشگاه الزهرا(س) با رییس و معاون پژوهشی و فناوری و مدیر همکاریهای علمی بین المللی دانشگاه ملاقات و گفتگو نمود. ایشان را خانم مینا آرامیده کارشناس مسئول وزارت علوم ه... ادامه »
07
گزارش سومین گردهمایی روسای دانشگاههای جهان اسلام – 23 و 24 فوریه2015
چکیده: سومین اجلاس روسای دانشگاههای کشورهای اسلامی به تاریخ 23 و 24 فوریه 2015 در شهر اسلام آباد پاکستان برگزار شد در این اجلاس خانم دکتر فریده حق بین به نمایندگی از سوی خانم دکتر خزعلی ریاست محترم دانشگاه شرکت کردند. دانشگاه الزهراء (س) در این اجلاس نیز نقش دبیرخانه هماهنگ کننده دانشگاههای شرکت کننده از ایران را نیز به عهده داشت و همراه با نمایندگان دانش... ادامه »
06
گزارش بازدید وزیر علوم کشور مغرب از دانشگاه الزهرا(س)
چکیده: خانم دکتر سمایا بن خلدون، وزیرعلوم کشور مغرب به همراه آقای دکتر عبدالعزیز عثمانی، معاون وزیر علوم در تاریخ سه شنبه پنجم اسفندماه 1393 با رییس و مسئولان دانشگاه الزهرا(س) ملاقات نمودند. ایشان به مناسبت برگزاری اجلاس وزرای علوم کشورهای عضو جنبش عدم تعهد در تهران به سر می بردند. هیات دانشگاه الزهرا(س) در این ملاقات شامل دکتر خزعلی رییس دانشگاه، دکتر ... ادامه »
06
حضور دانشگاه الزهرا(س) در نمایشگاه توانمندی های علمی و فناوری در حاشیه اجلاس وزرای علوم کشورهای عضو جنبش عدم تعهد
چکیده: همزمان با برگزاري اجلاس وزراي علوم كشورهاي عضو جنبش عدم تعهد در تهران در روز دوشنبه 4 اسفند 93، در حاشیه اجلاس نمايشگاهي با حضور 10 مركز علمي و تحقيقاتي با هدف عرضه بخش كوچكي از توانمندي هاي علمي و فناوري كشورمان براي آشنايي و بازديد وزرا و هيئت هاي همراه حاضر در اجلاس برپا شد .  در اين نمايشگاه دفتر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه الزهرا(... ادامه »