اخبار دفتر همکاری های علمی و بین المللی

جستجو اخبار

اخبار دفتر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه الزهرا

(آرشیو ماه خرداد 1394)

20
 گزارش برگزاری پنجمین نشست مشورتی معاونان و مدیران بین الملل دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی و پارک های علم و فناوری منتخب کشور20 خرداد ماه 1394 – دانشگاه الزهراء(س)
چکیده: پنجمین نشست مشورتی معاونان و مدیران بین الملل دانشگاه ها و موسسه های آموزش عالی و پارک های علم و فناوری منتخب کشور در روز چهارشنبه 20 خرداد ماه 1394 در دانشگاه الزهرا(س) برگزار شد. این نشست با حضور آقای دکتر سالار آملی قائم مقام وزیر و مدیر مرکز همکاری های علمی بین المللی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و معاونان و همکاران ایشان و همچنین معاونان و مد... ادامه »
17
چکیده: هیاتی از مسئولان و استادان دانشگاه آکادمی علوم چین و پژوهشکده ملی علوم نانو و تکنولوژی که با دعوت و هماهنگی دکتر گنجی دوست، رایزن علمی جمهوری اسلامی ایران در چین به کشورمان سفر کرده اند، در تاریخ دوشنبه 11 خرداد ماه 94 در محل دانشگاه الزهرا(س) با رییس و مسئولان دانشگاه ملاقات کردند. در این نشست علاوه بر دکتر خزعلی و دکتر مرندی، رییس و مدیر همکاریه... ادامه »
12
برگزاری اردوی یک روزه دانشحویان غیر ایرانی دانشگاه الزهرا(س)
چکیده: اردوی یک روزه دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه الزهرا(س) به ابتکار و همکاری صمیمانه معاونت فرهنگی اجتماعی و دفترهمکاری های علمی بین المللی دانشگاه در تاریخ سه شنبه دوازدهم خرداد ماه 94برگزار شد . در این اردو حدود 20نفر از دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه الزهرا(س) با صعود به پناهگاه 7 توچال و مشاهده طبیعت زیبای کوهستان البرز ، روزی پرطراوت و شاداب رابا... ادامه »
06
مراسم ضیافت ناهار مسئولان دانشگاه الزهرا(س) با دانشجویان غیرایرانی
چکیده: سرپرست دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه الزهرا (س)خانم دکتر سیده سوسن مرندی در تاریخ سه شنبه 29/2/94 ضیافتی را با حضور خانم دکتر انسیه خزعلی رییس دانشگاه الزهرا (س) ، خانم دکتر مهناز امیر خانی معاون دانشجویی و فرهنگی و با دعوت از کلیه دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه الزهرا (س) برگزار کردند . در ابتدا خانم دکتر مرندی به دانشجویان خوشامد گفت و طی گفتگویی ص... ادامه »
05
چکیده: مدیر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه الزهرا(س) خانم دکتر سیده سوسن مرندی به اتفاق خانم دکتر سهیلا صلاحی مقدم رئیس مرکز آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان و عضو هیات علمی گروه زبان و ادبیات فارسی و خانم دکتر خدیجه کریمی عضو مرکز و عضو هیات علمی گروه زبان و ادبیات انگلیسی با مسئولین دانشگاه مجازی المصطفی ملاقات کردند. در این دیدار ابتدا خانم دک... ادامه »
02
گزارش برگزاری کارگاه آموزشی " پژوهش در هنر اسلامی" در دانشکده هنر دانشگاه الزهرا(س) سه شنبه29اردیبهشت 1394
چکیده: خانم دکتر والری گونزالس استاد و پژوهشگر تاریخ هنرو تمدن اسلامی در موسسه ی پژوهشی موزه ی لندن که به دعوت دانشگاه اصفهان به کشورمان آمده است، به منظور ارائه ی کارگاه آموزشی یک روزه " پژوهش در هنر اسلامی" صبح روز سه شنبه 29 اردیبهشت ماه 1394 به دانشکده هنر دانشگاه الزهرا(س) دعوت شد. در این کارگاه آموزشی که در محل آمفی تئاتر دانشکده هنر برگزار گردید، ر... ادامه »