اخبار دفتر همکاری های علمی و بین المللی

جستجو اخبار

اخبار دفتر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه الزهرا
10

اجرایی سازی تفاهم نامه منعقده با موسسه دولتی آموزش زبان روسی پوشکین-روسیه:

اجرایی سازی تفاهم نامه منعقده با موسسه دولتی آموزش زبان روسی پوشکین-روسیه:

با پیگیریهای مدیریت همکاریهای علمی بین المللی و دکتر سعیده دست آموز، مدیر گروه زبان روسی دانشگاه الزهرا امضای یادداشت تفاهم همکاری دانشگاه الزهرا و موسسه دولتی آموزش زبان روسی پوشکین در اردیبهشت ماه 1396، دانشگاه الزهرا به عنوان مرکز شبکه همکاری موسسه آموزش زبان روسی پوشکین در ایران معرفی شد. دکتر سعیده دست آموز ضمن اعلام این مطلب از افتتاح قریب الوقوع دفتر مرکزی شبکه آموزش زبان روسی پوشکین در دانشگاه الزهرا خبر داد. در راستای عملیاتی نمودن این تفاهم نامه در محل گروه زبان روسی ملاقاتی بین دکتر دست اموز و خانم مارینا بلاباروداوا مدیر ارشد بخش ارتباطات و هدایت پروژههای انیستیتو پوشکین  صورت پذیرفت.

لازم به یاداوری است که برگزاری کلیه آزمونهای تستی استاندارد زبان روسی به عنوان زبان خارجی و نیز آزمونهای سنجش کودکان دوزبانه و دوره های ارتقائ مهارت اساتید زبان روسی با استفاده از خدمات پورتال «آموزش به روسی» http://pushininstitute.ru که شمار کاربران آن بیش از چهارمیلیون نفر از 178 کشور جهان است، از این پس به دانشگاه الزهرا واگذار می شود.

مراکز شبکه همکاری «موسسه پوشکین» از امکان برگزاری آزمون تستی استاندارد برخوردار می شوند و شرکت کنندگان این آزمون می توانند نمونه گواهی مصوب «موسسه دولتی زبان روسی پوشکین» را دریافت کنند.

موسسه پوشکین برای پشتیبانی از فعالیت های مراکز همکاری، هرگونه حمایت سازمانی و آموزشی را انجام داده و با اعزام اساتید زبان روسی برای خارجی ها به منظور برگزاری دوره های کوتاه مدت و سمینارها و تامین منابع کتابخانه ای و اطلاعاتی هرگونه همکاری با این مراکز با برند «موسسه پوشکین» انجام می دهد.

 


تعداد مشاهده خبر: (516)
کد خبر: 2058
  • اجرایی سازی تفاهم نامه منعقده با موسسه دولتی آموزش زبان روسی پوشکین-روسیه:

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر کد امنیتی :
کد امنیتی را وارد نمایید: