اخبار دفتر همکاری های علمی و بین المللی

جستجو اخبار

اخبار دفتر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه الزهرا
05

شرکت نماینده دانشگاه الزهرا در اولین نشست کارگروه ملی همکاریهای دانشگاهی با آلمان: (5/6/96)

شرکت نماینده دانشگاه الزهرا در  اولین نشست کارگروه ملی همکاریهای دانشگاهی با آلمان: (5/6/96)

اولین نشست کارگروه ملی همکاری دانشگاهی با آلمان صبح روز یکشنبه پنجم شهریورماه 1396 به میزبانی دانشگاه علم و صنعت برگزار شد. دکتر حجت اله جوانی، معاون دفتر همکاریهای علمی بین المللی دانشگاه الزهرا به نمایندگی از سوی دکتر پریچهر حناچی مدیر دفتر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه با حضور فعال در این نشست به بیان همکاری های انجام شده یا در دست انجام دانشگاه الزهرا با دانشگاههای آلمان پرداخت.

برگزارکنندگان نشست، اهداف اصلی آن را تبادل اطلاعات دانشگاه ها در خصوص همکاری با دانشگاه های آلمان و تبادل تجربیات  دانشگاه های کشورمان در این زمینه دانستند. علاوه بر اینها ایجاد بانک اطلاعاتی فعالیت های دانشگاه های ایران در حوزه آلمان تحت نظر مرکز همکاریهای علمی بین المللی وزارت متبوع در دست انجام است. همچنین درخصوص راهکار های افزایش کیفیت فعالیت های بین المللی و لزوم نزدیک نمودن دیدگاههای دانشگاههای مختلف در این زمینه هم بحث و گفت و گو صورت گرفت.

با توجه به تاسیس دفتر همکاری با دانشگاه های اتحادیه اروپا در بن طی سفر اخیر قائم مقام وزیر علوم در همکاریهای علمی بین المللی، در خصوص برگزاری روز علم ایران و آلمان در تاریخ دوم و سوم آبان ماه 1396 مقرر گردید دانشگاه ها در خصوص نوع مشارکت خود در این برنامه با دانشگاه علم و صنعت هماهنگی نمایند. دانشگاه الزهرا در این خصوص اعلام آمادگی کامل نمود.


تعداد مشاهده خبر: (330)
کد خبر: 2123
  • شرکت نماینده دانشگاه الزهرا در  اولین نشست کارگروه ملی همکاریهای دانشگاهی با آلمان: (5/6/96)
  • شرکت نماینده دانشگاه الزهرا در  اولین نشست کارگروه ملی همکاریهای دانشگاهی با آلمان: (5/6/96)

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر کد امنیتی :
کد امنیتی را وارد نمایید: