اخبار دفتر همکاری های علمی و بین المللی

جستجو اخبار

اخبار دفتر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه الزهرا
07

شرکت مدیر و معاون دفتر همکاری های علمی بین المللی در جلسه ی مشترک با مسئولین دانشکده مهندسی

روز  6/6/96 دکتر حناچی مدیر دفتر همکاری های علمی و بین المللی  و دکتر جوانی معاون دفتر، در پی هماهنگی و به دعوت  ریاست دانشکده فنی و مهندسی دکتر باقری نژاد  با مدیر و  اساتید   گروه صنایع  در خصوص  معرفی و زمینه های اافزایش فعالیت های بین المللی  به گفتگو پرداختند.

در این گفتگو ضرورت تعاملات بین المللی و تجارب عملی در دانشگاه از سوی مسولین دفتر همکاری ها مطرح گردید.

 اعضای محترم گروه  صنایع  با حسن استقبال از انجام فعالیت های بین المللی به ارایه نظرات ارزشمند خود پرداختندو  قول برگزاری کلاس به زبان انگلیسی در نیمسال نخست 96 -97 برای یک ورودی و از بین دانشجویان داوطلب را دادند.

همچنین  در خصوص راهکارهای اخذ دانشجوی دکتری پژوهشی بین المللی و استفاده از ظرفیت و توانایی های والای اساتید محترم گروه برای ارایه طرح های مشترک بین المللی و مشاوره و راهنمایی دانشجویان در کشورهای خارجی نیز رایزنی  صورت پذیرفت.

مسولین دفتر همکاری های بین المللی کمال تشکر خود  را  از ریاست دانشکده فنی و مدیر محترم  گروه دکتر فتاحی بابت این دعوت و از معاونت آموزشی  آقای دکتر سیف برقی به سبب مشارکت و از اساتید دکتر صنیعی منفرد، دکتر زنگنه ، و دکتر اسماعیلی به سبب تخصیص وقت و هم فکری اعلام داشته برای این عزیزان آرزوی توفیق می نماید


تعداد مشاهده خبر: (447)
کد خبر: 2127

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر کد امنیتی :
کد امنیتی را وارد نمایید: