اخبار دفتر همکاری های علمی و بین المللی

جستجو اخبار

اخبار دفتر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه الزهرا
01

ملاقات مدیر کنسرسیوم دانشگاههای ایران و اتحادیه اروپا با رییس دانشگاه الزهرا: (26/8/96)

ملاقات مدیر کنسرسیوم دانشگاههای ایران و اتحادیه اروپا با رییس دانشگاه الزهرا: (26/8/96)

خانم اوا سانچز، مسئول هماهنگی و برنامه ریزی کنسرسیوم دانشگاههای ایران و اتحادیه اروپا روز چهارشنبه 26 مهرماه 1396 در محل ساختمان ریاست دانشگاه الزهرا با دکتر مهناز ملانظری رییس دانشگاه ملاقات و در خصوص همکاریهای دانشگاهی با دانشگاههای اتحادیه اروپا گفت و گو کرد. در این ملاقات دکتر عاطفه نوارچی رییس دفتر ریاست دانشگاه و دکتر حجت اله جوانی معاون مدیر همکاریهای علمی بین المللی دانشگاه الزهرا حضور داشتند.

معاون مدیر همکاریهای علمی بین المللی دانشگاه الزهرا با معرفی اجمالی کنسرسیوم شش دانشگاه ایران و سه دانشگاه اتحادیه اروپا در چهارچوب برنامه همکاریهای دانشگاهی اراسموس پلاس، توضیحاتی درخصوص برگزاری کارگاه آموزشی دو روزه "بین المللی سازی آموزش عالی در ایران" به میزبانی دانشگاه الزهرا (27-25 مهرماه 1396) بیان کرد.

سپس رییس دانشگاه الزهرا به معرفی اجمالی وبیان ظرفیتهای دانشگاه الزهرا در ایجاد و پیشبرد همکاریهای بین المللی دانشگاهی پرداخت و آمادگی این دانشگاه را برای پیوستن به کنسرسیوم دانشگاههای ایران و اتحادیه اروپا اعلام داشت. دکتر اوا سانچز ضمن تشکر از دانشگاه الزهرا به خاطر میزبانی شایسته از کارگاه آموزشی دو روزه "بین المللی سازی آموزش عالی در ایران"، و استقبال از اعلام آمادگی دانشگاه الزهرا برای پیوستن به کنسرسیوم، برنامه زمانی انجام امور اداری مربوط  را اعلام کرد. در این نشست مقرر گردید فرم های درخواست عضویت در کنسرسیوم در آینده نزدیک به دانشگاه الزهرا ارسال گردد و این دانشگاه در سال 2018 به عضویت کنسرسیوم درآید. برنامه اراسموس پلاس از سوی کمیسیون اتحادیه اروپا با هدف حمایت  از همکاریهای دانشگاهی اتحادیه اروپا با سایر دانشگاههای جهان ایجاد شده است. 


تعداد مشاهده خبر: (387)
کد خبر: 2172
  • ملاقات مدیر کنسرسیوم دانشگاههای ایران و اتحادیه اروپا با رییس دانشگاه الزهرا: (26/8/96)

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر کد امنیتی :
کد امنیتی را وارد نمایید: