اخبار دفتر همکاری های علمی و بین المللی

جستجو اخبار

اخبار دفتر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه الزهرا
15

ملاقات دکترزاهده احمد دخیل، رایزن فرهنگی عراق در تهران با رییس دانشگاه الزهرا(14/2/95)

ملاقات دکترزاهده احمد دخیل، رایزن فرهنگی عراق در تهران با رییس دانشگاه الزهرا(14/2/95)

  

دکتر زاهده احمد دخیل، وابسته فرهنگی سفارت جمهوری عراق در تهران روز سه شنبه  14 اردیبهشت ماه 1395 در محل دفتر ریاست دانشگاه با دکتر انسیه خزعلی رییس دانشگاه ملاقات و در خصوص همکاری با دانشگاه گفت و گو نمود. در این ملاقات دکتر پریچهر حناچی مدیر همکاریهای علمی بین المللی دانشگاه و دکتر خدیجه کریمی مدیر مرکز آموزش زبان فارسی دانشگاه الزهرا(س)  نیز حضور یافتند.

در این نشست در خصوص آموزش اساتید زن تربیت بدنی در دانشگاه الزهرا(س) با توجه به امکانات قابل توجه و اختصاصی دانشگاه الزهرا  توافق کلی به عمل آمد. همچنین مقرر شد دانشجویان تحصیلات تکمیلی عراقی پس از گذراندن واحدهای درسی برای انجام پایان نامه به صورت مشترک با راهنمایی اساتید دانشگاه الزهرا معرفی گردند.

مسئولان دانشگاه الزهرا از برگزاری کنفرانس بین المللی علوم تربیتی در اواخرسال جاری در دانشگاه الزهرا خبردادند. مقرر گردید تعدادی از اساتید دانشگاه های عراقی برای همکاری با دبیرخانه کنفرانس معرفی گردند. همچنین اطلاع رسانی کنفرانس در دانشگاه های عراق به منظور شرکت و ارائه مقاله اساتید انجام پذیرد.

رییس مرکز آموزش زبان فارسی دانشگاه الزهرا نیز در خصوص برگزاری دوره های آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان به صورت مجازی و حضوری در مزکز آزفای این دانشگاه توضیحاتی ارائه داد. مرکز آزفای دانشگاه الزهرا آمادگی دارد دوره های آموزش زبان فارسی را برای پذیرفته شدگان زن غیر ایرانی دانشگاههای ایران ارائه نماید.  برگزاری این دوره ها می تواند کمک شایانی به افزایش جذب دانشجویان بین المللی در دانشگاه الزهرا نماید.


تعداد مشاهده خبر: (931)
کد خبر: 810
  • ملاقات دکترزاهده احمد دخیل، رایزن فرهنگی عراق در تهران با رییس دانشگاه الزهرا(14/2/95)

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر کد امنیتی :
کد امنیتی را وارد نمایید: