اخبار دفتر همکاری های علمی و بین المللی

جستجو اخبار

اخبار دفتر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه الزهرا
29

بازدید هیات قاریان بین المللی قرآن کریم از دانشگاه الزهرا(س)

بازدید هیات قاریان بین المللی قرآن کریم از دانشگاه الزهرا(س)

گروهی از قاریان برجسته بین المللی قرآن کریم ظهر روز دوشنبه 27 اردیبهشت ماه 1395 با هماهنگی سازمان اوقاف و امور خیریه از دانشگاه الزهرا بازدید کردند.میهمانان در محل مسجد حضرت فاطمه زهرا(س) پس از اقامه نماز ظهر و عصر با حجت السلام و المسلمین دکتر خان بیگی ملاقات نمودند.حجت السلام خان بیگی پس از خوشامدگویی به میهمانان به روایتی از حضرت رسول (ص) در خصوص حاملان قرآن اشاره نمود.حاملان قرآن در رحمت خداوند قرار دارند و لباسشان از نور است.

هیات میهمان سپس در محل ساختمان ریاست دانشگاه با دکتر انسیه خزعلی رییس دانشگاه ملاقات کردند.

در این ملاقات دکتر خزعلی پس از خوشامدگویی به میهمانان قرآنی آمادگی دانشگاه الزهرا را برای حمایت از بانوان مسلمان سایر کشور ها برای تحصیلات تکمیلی و اعطای بورس به نخبگان اعلام داشت. وی همچنین تاسیس مرکز بین المللی آموزش زبان فارسی دانشگاه الزهرا و برگزاری دوره های حضوری و مجازی آموزش زبان فارسی به متقاضیان غیر فارسی زبان را اعلام داشت.

رییس دانشگاه الزهرا در ادامه بر اهمییت ترویج تدبر در قرآن در جامعه تاکید کرد و افزود قرائت قران اگر با تدبر انجام نشود خواص درمانی و شفابخش آن کاهش می یابد.

هیات میهمان شامل قاریان بین المللی از کشور های لبنان، بحرین، یمن، عراق، گینه، بوسنی، اندونزی و نروژ با همراهی خانم شریعتمدار برای صرف ناهار به سفره خانه سنتی ترمه هدایت شدند و هدایایی از صنایع دستی دانشگاه الزهرا(س) به ایشان اهدا شد.


تعداد مشاهده خبر: (1160)
کد خبر: 823
  • بازدید هیات قاریان بین المللی قرآن کریم از دانشگاه الزهرا(س)
  • بازدید هیات قاریان بین المللی قرآن کریم از دانشگاه الزهرا(س)
  • بازدید هیات قاریان بین المللی قرآن کریم از دانشگاه الزهرا(س)

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر کد امنیتی :
کد امنیتی را وارد نمایید: