اخبار دفتر همکاری های علمی و بین المللی

جستجو اخبار

اخبار دفتر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه الزهرا
12

بازدید هیات بانوان فرهیخته عراقی از دانشگاه الزهرا(س):

بازدید هیات بانوان فرهیخته عراقی از دانشگاه الزهرا(س):

جمع کثیری از بانوان فرهنگی و دانشگاهی عراق به دعوت موسسه فرهنگی فرزندان روح الله در روز دوشنبه 11 مردادماه 1395 با ریاست و مسئولان دانشگاه الزهرا ملاقات نمودند. در این نشست که در ساعت 10:30 دقیقه در محل تالار اندیشه آغاز شد، ابتدا فیلم معرفی دانشگاه الزهرا به زبان عربی به نمایش درآمد و سپس دکتر حناچی مدیر همکاریهای علمی بین المللی دانشگاه پس از خوشامدگویی به میهمانان آمادگی این دانشگاه را برای پذیرش دختران ممتاز دانش آموخته عراقی در مقاطع تحصیلات تکمیلی اعلام نمود. وی همچنین از اساتید عراقی دعوت نمود با ارسال مقالات خود در کنفرانس بین المللی علوم تربیتی که در اردیبهشت ماه سال آینده در دانشگاه الزهرا برگزار خواهدشد مشارکت نمایند.

دکتر عطرکارروشن معاون دانشجویی دانشگاه، نیز با اشاره به موفقیتهای کسب شده توسط دانشجویان الزهرا در رقابتهای علمی، ورزشی و فرهنگی در سطوح ملی و بین المللی، دختران دانشجوی الزهرا را بانشاط و توانا خواند و آمادگی دانشگاه الزهرا را برای تبادل تجربیات در آموزش عالی زنان اعلان نمود.

دکتر رستم پور ملکی مدیر کل تحصیلات تکمیلی دانشگاه الزهرا نیز در خصوص فعالیت های مدیریت تحصیلات تکمیلی اطلاعاتی ارائه نمود.

دکتر خزعلی رئیس دانشگاه الزهرا اعطای 30 بورس تحصیلات تکمیلی از سوی دانشگاه الزهرا به دانش آموختگان ممتاز زن عراقی را اعلام نمود. وی رسالت دانشگاه الزهرا را تربیت زنان متخصص و دانشمند مسلمان در سطح جهانی دانست. ریاست دانشگاه الزهرابا اشاره به وجود تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه الزهرا و چند دانشگاه مهم عراقی، زمینه همکاریهای دانشگاهی شامل تبادل استاد و دانشجو و انجام فعالیتهای پژوهشی مشترک، راهنمایی و داوری پایان نامه های مشترک و انتشار مجلات تخصصی مشترک را مساعد ارزیابی نمود.

اعضای هیات میهمان ضمن استقبال از امکانات ارائه شده از سوی دانشگاه الزهرا درخواست تسهیل استفاده دانشجویان تحصیلات تکمیلی عراقی از منابع اصیل ایرانی برای تدوین پایان نامه ها و رساله های خود در زمینه های مرتبط با ایران شدند. ایشان همچنین درخواست حذف شرط معدل و اعطای بورس مستقیم از سوی دانشگاه الزهرا به دانش آموختگان دختر عراقی را داشتند.

در پایان دکتر فائزه موسوی رئیس هیات میهمان سپاسگزاری خود و همراهانش را  نسبت به میهمان نوازی مسئولان دانشگاه الزهرا ابراز داشت و چند جلد کتاب و یک جلد پایان نامه تدوین شده به زبان فارسی تقدیم ریاست دانشگاه الزهرا نمود.    


تعداد مشاهده خبر: (1304)
کد خبر: 855
  • بازدید هیات بانوان فرهیخته عراقی از دانشگاه الزهرا(س):
  • بازدید هیات بانوان فرهیخته عراقی از دانشگاه الزهرا(س):
  • بازدید هیات بانوان فرهیخته عراقی از دانشگاه الزهرا(س):

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر کد امنیتی :
کد امنیتی را وارد نمایید: