اخبار دفتر همکاری های علمی و بین المللی

جستجو اخبار

اخبار دفتر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه الزهرا
23

ملاقات رییس موسسه فرهنگی اکو با معاون پژوهش و فناوری دانشگاه الزهرا – 21/6/95

ملاقات رییس موسسه فرهنگی اکو با معاون پژوهش و فناوری دانشگاه الزهرا – 21/6/95

پروفسور افتخار حسین عارف، رییس موسسه فرهنگی اکو به اتفاق دکتر شاه منصور شاه میرزا خواجه اف، کارشناس میز تاجیکستان موسسه ظهر روز یکشنبه 21 شهریور ماه 1395 در دیدار دوستانه ای با جمعی از مسئولان دانشگاه الزهرا شرکت کردند.

در این دیدار که به دعوت دکتر شیری معاون پژوهش و فناوری دانشگاه برگزار شد، دکتر حسامی رییس دانشکده هنر، دکتر توسلی معاون بین الملل دانشکده علوم اجتماعی به نمایندگی از رییس دانشکده و دکتر حناچی مدیر همکاریهای علمی بین المللی دانشگاه حضور داشتند.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه در خصوص تاسیس مجله بین المللی دانشگاه الزهرا با همکاری موسسه فرهنگی اکو و با معرفی تعدادی از متخصصان و محققان از کشورهای عضو اکو، برای عضویت در هیات تحریریه مجله سخنانی بیان داشت. مجله مذکور قراراست در یکی از زمینه های تخصصی هنری پس از کسب مجوزهای مربوط منتشر گردد.

همچنین معاون پژوهش و بین الملل دانشکده علوم اجتماعی اعلام کرد انتشاردو مجله بین المللی در رشته های اقتصاد و مطالعات زنان و خانواده در دانشکده علوم اجتماعی در دست انجام است و با همکاری دکتر احسان علی مانگی، معاون دبیرکل موسسه فرهنگی اکو قرار است اعضای هیات تحریریه بین المللی از کشورهای عضو اکو معرفی گردند. این همکاریها در چارچوب تفاهم نامه منعقدشده بین دانشگاه الزهرا و موسسه فرهنگی اکو صورت می پذیرد. 


تعداد مشاهده خبر: (1043)
کد خبر: 866
  • ملاقات رییس موسسه فرهنگی اکو با معاون پژوهش و فناوری دانشگاه الزهرا – 21/6/95
  • ملاقات رییس موسسه فرهنگی اکو با معاون پژوهش و فناوری دانشگاه الزهرا – 21/6/95

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر کد امنیتی :
کد امنیتی را وارد نمایید: