اخبار دفتر همکاری های علمی و بین المللی

جستجو اخبار

اخبار دفتر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه الزهرا
05

دیدار دکتر احمد غلامی، رایزن علمی ایران در روسیه با دکتر انسیه خزعلی رییس دانشگاه الزهرا(س) سه شنبه - 4/8/95

دیدار دکتر احمد غلامی، رایزن علمی ایران در روسیه  با دکتر انسیه خزعلی رییس دانشگاه الزهرا(س) سه شنبه - 4/8/95

    

 دکتر احمد غلامی، رایزن محترم علمی ایران در کشور روسیه  روز سه شنبه چهارم آبان ماه 1395 در محل ساختمان ریاست دانشگاه الزهرا با دکتر خزعلی رییس دانشگاه دیدار و در خصوص همکاری با دانشگاههای روسیه گفتگو نمود.

این نشست با حضور دکتر حناچی مدیر همکاریهای علمی بین المللی دانشگاه، دکتر دست آموز و دکتر صادقی (اعضای هیأت علمی گروه زبان روسی) و دکتر حسینی (عضو هیأت علمی دانشکده علوم زیستی) صورت پذیرفت.

رییس دانشگاه الزهرا ضمن خوشامدگویی، زمینه های همکاری این دانشگاه با دانشگاههای کشور روسیه مانند گذراندن فرصت های مطالعاتی و یا دوره های دکتری و پسا دکتری، ایجاد برخی رشته های دانشگاهی مشترک مانند ادبیات تطبیقی، مطالعات زنان، هنر، شرق شناسی، جامعه شناسی زنان و...، برگزاری همایش ها و انجام طرح های پژوهشی مشترک را  برشمردند.

دکتر غلامی نیز ضمن اظهار خوشوقتی از حضور در دانشگاه الزهرا(س)، اعلان نمودند که در حال حاضر فضای بسیار مناسبی برای گسترش همکاری های علمی و دانشگاهی با کشور روسیه وجود دارد و آمادگی خود را در خصوص هر نوع همکاری بین المللی در جهت تحقق اهداف دانشگاه الزهرا(س) اعلام نمودند. دکتر خزعلی عقد تفاهم نامه های بین المللی دانشگاهی را در صورتی  ارزشمند خواندند که به مرحله عملیاتی برسد و درباره به نتیجه رسیدن این هدف اظهار امیدواری نمود.

در پایان جلسه رایزن محترم علمی ایران در روسیه از دکتر خزعلی و هیأت دانشگاه الزهرا(س)، برای سفر به کشور روسیه و بازدید از دانشگاه های آن جهت ارزیابی همکاری های بین المللی دعوت به عمل آورد. 


تعداد مشاهده خبر: (1008)
کد خبر: 881
  • دیدار دکتر احمد غلامی، رایزن علمی ایران در روسیه  با دکتر انسیه خزعلی رییس دانشگاه الزهرا(س) سه شنبه - 4/8/95
  • دیدار دکتر احمد غلامی، رایزن علمی ایران در روسیه  با دکتر انسیه خزعلی رییس دانشگاه الزهرا(س) سه شنبه - 4/8/95

RSS comment feed نظرات ارسال شده

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

تصویر کد امنیتی :
کد امنیتی را وارد نمایید: